Zobacz pogodę

Zobacz pogodę

Centrum Informacji Turystycznej

Powrót

Sekretariat Regionalny KSOW Województwa Pomorskiego oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie serdecznie zapraszają na wizytę studyjną w terminie 17-24 października 2019 r. w ramach projektu pt. „Wymiana dobrych praktyk w zakresie komercjalizacji produktów regionalnych na przykładzie doświadczeń rolników w Portugalii”.

Projekt realizowany jest z funduszy Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich – PROW 2014-2020. Celem projektu jest poznanie dobrych praktyk w oparciu o produkty i usługi lokalne z zakresu ekoturystyki i turystyki, przedsiębiorczości społecznej, tworzenia sieci współpracy oraz produktów lokalnych jak również nawiązanie kontaktów pomiędzy LGD.

W wizycie mogą wziąć udział rolnicy / domownicy / osoby zamieszkujące na obszarach wiejskich, przedstawiciele instytucji okołorolniczych i samorządy lokalne. Łącznie w wizycie udział wezmą 22 osoby. 

Udział jest bezpłatny. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorem: Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie, tel. 58 684 22 05, mail: goksir@chmielno.pl

Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać skanem na adres e-mail: goksir@chmielno.pl najpóźniej do dnia 12 października 2019 roku do godz. 15.00.

O podziale miejsc decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz przynależność osoby zgłaszającej się do organizacji społecznej działającej na terenach wiejskich np. Koła Gospodyń Wiejskich i wiek do 35 r. ż.

 


Udział w wyjeździe jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020. Organizator zapewnia przelot samolotem, transport na terenie Portugalii miejscowym autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z programem, ubezpieczenie KL i NNW, opiekę pilota i tłumacza.

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW informujemy o możliwości rejestracji w bazie partnerów KSOW na stronie www.ksow.pl

 

Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich ma charakter otwarty. Uczestnikami Sieci mogą być wszystkie podmioty zaangażowane w rozwój obszarów wiejskich.

http://ksow.pl/ksow/formularz-zgloszeniowy.html

Załączniki:
Pobierz plik (PORTUGALIA PROGRAM.pdf)PORTUGALIA PROGRAM.pdf[ ]99 kB
Pobierz plik (PORTUGALIA ZGŁOSZENIE.pdf)PORTUGALIA ZGŁOSZENIE.pdf[ ]239 kB

Partnerzy Gminy Chmielno

01.png02.png03.png04.png05.png06.png07.png09.png10.png11.png
http://chmielno.pl
Realizacja: StudioArt.biz

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

I understand