Zobacz pogodę

Zobacz pogodę

Centrum Informacji Turystycznej

Powrót

Szanowni Państwo,

Informuję, że osoby zainteresowane przyłączeniem do sieci gazowej mogą składać Wniosek o określenie warunków przyłączenia poprzez złożenie go w Biurach Działu Obsługi Klienta Sekcja Przyłączania lub wysłanie za pośrednictwem poczty tradycyjnej pod niżej podany adres. Do wniosku należy załączyć kopię mapy do celów informacyjnych, uwzględniającą usytuowanie działek. Na mapie można również zaznaczyć proponowaną lokalizację szafki gazowej.

Przyłączenie obiektu do sieci gazowej odbywa się na wniosek Klienta złożony w przedsiębiorstwie gazowniczym. Zasady przyłączania są regulowane ustawą Prawo energetyczne oraz aktami wykonawczymi, z których podstawowym jest Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 2 lipca 2010 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu gazowego.

Szanowni Państwo,

Osoby zainteresowane przyłączeniem do sieci gazowej z terenu Chmielna, Zawór i Garcza mogą składać Wniosek o określenie warunków przyłączenia i złożenie go w Biurach Działu Obsługi Klienta Sekcja Przyłączania lub wysłanie za pośrednictwem poczty pod niżej podany adres. Do wniosku prosimy załączyć kopię mapy do celów informacyjnych, uwzględniającą usytuowanie działek. Na mapie można również zaznaczyć proponowaną lokalizację szafki gazowej.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

ul. Wałowa 41/43, 80-858 Gdańsk
tel. 58 326 25 00, faks 58 326 35 04
www.psgaz.pl

 

 

 

 

 

Partnerzy Gminy Chmielno

01.png02.png03.png04.png05.png06.png07.png09.png10.png11.png
http://chmielno.pl
Realizacja: StudioArt.biz

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

I understand