Zobacz pogodę

Zobacz pogodę

Centrum Informacji Turystycznej

Powrót

Podczas feri zimowych 2019  w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie w dniu 11.02 oraz 18.02 w godz. od 12:00 do 13:00 odbywać będą się bezpłatne zajęcia taneczno-sportowe.

SLAVICA KIDS to zajęcia taneczno-sportowe dla dzieci, które pozwalają także na edukację dzieci w zakresie polskich regionów kulturowych. Dzięki temu nasi milusińscy mają szansę popracować z mapą i dowiedzieć się w jakim regionie leży ich ojczyste miasto, jakie stroje ludowe się tam nosiło i jakie tańce tańczyło. Instruktor: Natalia Bigus

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału.

Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie ogłasza VI Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski na chóralny utwór pasyjny do tekstu w języku kaszubskim.

Zapraszamy do udziału! Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeń w załączniku.

http://www.muzeum.wejherowo.pl/d/aktualnosci/komunikaty/vi-ogolnopolski-konkurs-kompozytorski-na-choralny-utwor-pasyjny-do-tekstu-w-jezyku-kaszubskim-zapras/

Dnia 27.01.2019 r. w Domu Kultury w Chmielnie odbyły się pokazy sekcji baletowej oraz muzycznej prowadzonej w GOKSiR w Chmielnie. Zajęcia muzyczne prowadzi u nas Pan Piotr Jereczek zaś zajęcia z baletu Pani Hanka Łubieńska. Dzieci dwa razy w roku przedstawiają efekty swojej pracy.

WÓJT GMINY CHMIELNO POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO SKARBNIKA GMINY.

W załączniku przedstawiamy wymagania dotyczące powyższego stanowiska.

Partnerzy Gminy Chmielno

01.png02.png03.png04.png05.png06.png07.png09.png10.png11.png
http://chmielno.pl
Realizacja: StudioArt.biz

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

I understand